Svrdlo s pločicama Ø60 mm, YGWC2-60S40F120-08, YG-1
Technical characteristics
Availability
Svrdlo s pločicama Ø60 mm, YGWC2-60S40F120-08, YG-1
Technical characteristics
| Promjer rupe | 60 mm |
| Radna duljina | 120 mm |
| Ukupna duljina | 222 mm |
| Vrsta pločice | WCMX 080412 |
| Promjer drške | 40 mm |
| Duljina drške | 70 mm |
| Hlađenje | Da |
Availability
| OFFICE Samobor | Unavailabe |
| OFFICE Otok Samoborski | Unavailabe |
| OFFICE Sveta Nedelja Obrtnička | Unavailabe |
| OFFICE Sveta Nedelja - Franje Tuđmana | Unavailabe |
| OFFICE Prelog | Availabe |
NOTICE
Metal-Kovis d.o.o. does not guarantee that the prices, availability and descriptions of the product are accurate, as well as that the photos match their true appearance.
Metal-Kovis d.o.o. does not guarantee that the prices, availability and descriptions of the product are accurate, as well as that the photos match their true appearance.