General Drill Holder YGWC2-26S25F052-05, fi 26 mm, YG-1
Technical characteristics
Availability
Svrdlo s pločicama Ø26 mm, YGWC2-26S25F052-05, YG-1
Technical characteristics
| Promjer rupe | 26 mm |
| Radna duljina | 52 mm |
| Ukupna duljina | 130 mm |
| Vrsta pločice | WCMX 050308 |
| Promjer drške | 25 mm |
| Duljina drške | 56 mm |
| Hlađenje | Da |
Availability
| OFFICE Samobor | Unavailabe |
| OFFICE Otok Samoborski | Unavailabe |
| OFFICE Sveta Nedelja Obrtnička | Unavailabe |
| OFFICE Sveta Nedelja - Franje Tuđmana | Unavailabe |
| OFFICE Prelog | Unavailabe |
NOTICE
Metal-Kovis d.o.o. does not guarantee that the prices, availability and descriptions of the product are accurate, as well as that the photos match their true appearance.
Metal-Kovis d.o.o. does not guarantee that the prices, availability and descriptions of the product are accurate, as well as that the photos match their true appearance.