General Drill Holder YGWC2-35S32F070-06 fi 35 mm, YG-1
Technical characteristics
Availability
Svrdlo s pločicama Ø35 2xD YGW2-35S32F070-06, YG-1
Technical characteristics
| Promjer rupe | 35 mm |
| Radna duljina | 70 mm |
| Ukupna duljina | 157 mm |
| Vrsta pločice | WCMX 06T308 |
| Promjer drške | 32 mm |
| Duljina drške | 60 mm |
| Hlađenje | Da |
Availability
| OFFICE Samobor | Unavailabe |
| OFFICE Otok Samoborski | Unavailabe |
| OFFICE Sveta Nedelja Obrtnička | Unavailabe |
| OFFICE Sveta Nedelja - Franje Tuđmana | Unavailabe |
| OFFICE Prelog | Unavailabe |
NOTICE
Metal-Kovis d.o.o. does not guarantee that the prices, availability and descriptions of the product are accurate, as well as that the photos match their true appearance.
Metal-Kovis d.o.o. does not guarantee that the prices, availability and descriptions of the product are accurate, as well as that the photos match their true appearance.