General Drill Holder YGWC2-30S32F060-06 fi 30 mm, YG-1
Technical characteristics
Availability
Svrdlo s pločicama Ø30 mm, YGWC2-30S32F060-08, YG-1
Technical characteristics
| Promjer rupe | 30 mm |
| Radna duljina | 60 mm |
| Ukupna duljina | 147 mm |
| Vrsta pločice | WCMX 06T308 |
| Promjer drške | 25 mm |
| Duljina drške | 56 mm |
| Hlađenje | Da |
Availability
| OFFICE Samobor | Unavailabe |
| OFFICE Otok Samoborski | Unavailabe |
| OFFICE Sveta Nedelja Obrtnička | Unavailabe |
| OFFICE Sveta Nedelja - Franje Tuđmana | Unavailabe |
| OFFICE Prelog | Availabe |
NOTICE
Metal-Kovis d.o.o. does not guarantee that the prices, availability and descriptions of the product are accurate, as well as that the photos match their true appearance.
Metal-Kovis d.o.o. does not guarantee that the prices, availability and descriptions of the product are accurate, as well as that the photos match their true appearance.