DRILL HOLDER YGSP5-18S25F090-06
Technical characteristics
Availability
Svrdlo s pločicama Ø18 mm, YGSP5-18S25F090-06, YG-1
- Series: SPMX 060204
- DC: 18 mm
- LU: 90 mm
- Designation: YGSP5-18S25F090-06
- EDP 3700..: 0024
- LF: 111 mm
- OAL: 167 mm
- DCON: 25 mm
- DCSFMS: 32 mm
- LS: 56 mm
Technical characteristics
| Promjer rupe | 18 mm |
| Radna duljina | 90 mm |
| Ukupna duljina | 167 mm |
| Vrsta pločice | SPMX 060204 |
| Promjer drške | 25 mm |
| Duljina drške | 56 mm |
| Hlađenje | Da |
Availability
| OFFICE Samobor | Unavailabe |
| OFFICE Otok Samoborski | Unavailabe |
| OFFICE Sveta Nedelja Obrtnička | Unavailabe |
| OFFICE Sveta Nedelja - Franje Tuđmana | Unavailabe |
| OFFICE Prelog | Unavailabe |
NOTICE
Metal-Kovis d.o.o. does not guarantee that the prices, availability and descriptions of the product are accurate, as well as that the photos match their true appearance.
Metal-Kovis d.o.o. does not guarantee that the prices, availability and descriptions of the product are accurate, as well as that the photos match their true appearance.