Fine Micro Grain Solid Carbide 4-Flute End Mill Long Flute CEL-4100C
SKU: CEL-4100C
 Available
SHARE THIS:
Availability
Glodalo produženo TM, 4 pera, Ø10, TTK CEL-4100C
  • DIA: 10 mm
  • LOC: 40 mm
  • d: 10 mm
  • OAL 100 mm