Parting Holder YTER 1616J-2T15, YG-1
SKU: 57000575
 Available on inquiry
ATTENTION:
This product is currently out of stock, but we can order it for you.
Click on Send us a massage and we will inform you of the price and the exact delivery time.
Available on inquiry
Notify me
SHARE THIS:
Availability
Držač pločice za odrezivanje YTER 1616J-2T15, YG-1
Smjer: Desni
CW = 2mm
CDX = 15mm
H = 20mm
B = 20mm
WF =15.1mm
LF = 110mm