Insert CNMG120404-MF-YG3030, YG-1
Availability


Rezna pločica za tokarenje — CNMG 120404-MF (YG3030)
| ISO oznaka i geometrija | |
| Oznaka | CNMG 120404 |
| Oblik | Romb 80° (negativna) |
| Slobodni kut | 0° (N — negativna) |
| Tolerancija | M |
| Prihvat | Rupa s dvostranim chipbreakerom (G) |
| Geometrija loma strugotine | MF — završna obrada |
| Upisani krug (IC) | 12,7 mm |
| Debljina (S) | 4,76 mm |
| Radijus vrha (RE) | 0,4 mm |
| Tip pločice | Negativna, dvostrana |
| Grade i primjena | |
| Grade | YG3030 |
| Primarna primjena | Čelik (ISO P) |
| Tip obrade | Završna do lagana srednja obrada |
| Preporučeni režimi rezanja (za MF geometriju) | |
| Posmak Fn | 0,07 – 0,30 mm/okr |
| Dubina reza ap | 0,2 – 1,5 mm |
| Preporučena brzina rezanja (Vc) — YG3030 | |
| Brzina rezanja (P1–5) — nelegirani čelik | 130 – 350 m/min |
| Brzina rezanja (P6–9) — niskolegirani čelik | 130 – 280 m/min |
| Brzina rezanja (P10–11) — visokolegirani čelik | 70 – 110 m/min |
| Kompatibilni držači (CN** / veličina 12) | |
| Lever (+ clamp) | PCBNR/L, PCLNR/L |
| Double clamp | TCLNR/L, TCBNR/L, TCKNR/L |
| Multi-clamp | MCLNR/L |


Napomena o prodaji
- Pločice se prodaju isključivo u pakiranjima od 10 komada
- Navedena cijena odnosi se na jednu pločicu
Availability
| OFFICE Samobor | Unavailabe |
| OFFICE Otok Samoborski | Unavailabe |
| OFFICE Sveta Nedelja Obrtnička | Unavailabe |
| OFFICE Sveta Nedelja - Franje Tuđmana | Unavailabe |
| OFFICE Prelog | Unavailabe |
NOTICE
Metal-Kovis d.o.o. does not guarantee that the prices, availability and descriptions of the product are accurate, as well as that the photos match their true appearance.
Metal-Kovis d.o.o. does not guarantee that the prices, availability and descriptions of the product are accurate, as well as that the photos match their true appearance.