Pločica CNMG 120404-MM-YG213, YG-1
Availability


Rezna pločica za tokarenje — CNMG 120404-MM (YG213)
| ISO oznaka i geometrija | |
| Oznaka | CNMG 120404-MM |
| Oblik | Romb 80° (C) |
| Reljef / slobodni kut | N (0° – negativna) |
| Tolerancija | M |
| Prihvat / stezanje | Cilindrična stezna rupa + lomač strugotine s obje strane (G) |
| Geometrija lomača | -MM (Inox – srednja obrada) |
| Tip pločice | Negativna, dvostrana |
| Upisani krug (IC) | 12,7 mm |
| Debljina (S) | 4,76 mm |
| Radijus vrha (RE) | 0,4 mm |
| Grade i primjena | |
| Grade | YG213 (PVD TiAlN) |
| Materijal obrade (primarno) | Nehrđajući čelici (ISO M) |
| Raspon primjene grade-a | M20 – M35 |
| Namjena grade-a | Prvi izbor za inox pri nižim do srednje-niskim brzinama rezanja |
| Preporučeni režimi rezanja | |
| Posmak Fn | 0,20 – 0,35 mm/okr |
| Dubina reza ap | 0,5 – 3,5 mm |
| Preporučena brzina rezanja (Vc) — ISO M12–13 (feritni i martenzitni inox) |
120 – 180 m/min |
| Preporučena brzina rezanja (Vc) — ISO M14 (austenitni inox) |
40 – 160 m/min |


Napomena o prodaji
- Pločice se prodaju isključivo u pakiranjima od 10 komada
- Navedena cijena odnosi se na jednu pločicu
Availability
| OFFICE Samobor | Unavailabe |
| OFFICE Otok Samoborski | Unavailabe |
| OFFICE Sveta Nedelja Obrtnička | Unavailabe |
| OFFICE Sveta Nedelja - Franje Tuđmana | Unavailabe |
| OFFICE Prelog | Unavailabe |
NOTICE
Metal-Kovis d.o.o. does not guarantee that the prices, availability and descriptions of the product are accurate, as well as that the photos match their true appearance.
Metal-Kovis d.o.o. does not guarantee that the prices, availability and descriptions of the product are accurate, as well as that the photos match their true appearance.