Turning Insert CNMG 120404-UF-YG3115 YG-1
Availability


Rezna pločica za tokarenje — CNMG 120404-UF (YG3115)
| ISO oznaka i geometrija | |
| Oznaka | CNMG 120404 |
| Oblik | Romb 80° (negativna) |
| Slobodni kut | 0° (N — negativna) |
| Tolerancija | M |
| Prihvat | Rupa s dvostranim chipbreakerom (G) |
| Geometrija loma strugotine | UF — završna obrada čelika |
| Upisani krug (IC) | 12,7 mm |
| Debljina (S) | 4,76 mm |
| Radijus vrha (RE) | 0,4 mm |
| Tip pločice | Negativna, dvostrana |
| Grade i primjena | |
| Grade | YG3115 |
| Primarna primjena | Čelik (ISO P) |
| Tip obrade | Završna obrada |
| Preporučeni režimi rezanja (ZA MODEL: CNMG 120404-UF) | |
| Posmak Fn | 0,05 – 0,25 mm/okr |
| Dubina reza ap | 0,5 – 2,5 mm |
| Preporučena brzina rezanja (Vc) — YG3115 | |
| Čelik (P1–5) | 180 – 500 m/min |
| Čelik (P6–9) | 170 – 450 m/min |
| Čelik (P10–11) | 60 – 300 m/min |
| Kompatibilni držači (CN** / veličina 12) | |
| Lever (+ clamp) | PCBNR/L, PCLNR/L |
| Double clamp | TCLNR/L, TCBNR/L, TCKNR/L |
| Multi-clamp | MCLNR/L |


Napomena o prodaji
- Pločice se prodaju isključivo u pakiranjima od 10 komada
- Navedena cijena odnosi se na jednu pločicu
Availability
| OFFICE Samobor | Availabe |
| OFFICE Otok Samoborski | Unavailabe |
| OFFICE Sveta Nedelja Obrtnička | Unavailabe |
| OFFICE Sveta Nedelja - Franje Tuđmana | Unavailabe |
| OFFICE Prelog | Unavailabe |
NOTICE
Metal-Kovis d.o.o. does not guarantee that the prices, availability and descriptions of the product are accurate, as well as that the photos match their true appearance.
Metal-Kovis d.o.o. does not guarantee that the prices, availability and descriptions of the product are accurate, as well as that the photos match their true appearance.