Držač pločice za odrezivanje YTER 1616-3T15-C, YG-1
- Metal-Kovis
- Webshop
- Rezni alat
- Držači pločica za tokarenje
- Za odrezivanje i izradu utora
- Odrezivanje
Raspoloživost
Dostupnost
| Samobor | Nedostupno |
| Otok Samoborski | Nedostupno |
| Sveta Nedelja - Obrtnička | Nedostupno |
| Sveta Nedelja - Franje Tuđmana | Nedostupno |
| Prelog | Nedostupno |
Kategorije:
Rezni alat Držači pločica za tokarenje Za odrezivanje i izradu utora Odrezivanje
Brand:
YG-1
Poveznice:
yte yg-1 yg vanjski tdy3 tdp3 tdn3 td.3 sa hlađenjem držači pločice za odrezivanje desni 3t 3 mm 1616 15 mm 125 mm
Brand:
YG-1
NAPOMENA
Kupite i slične proizvode:
7984
- 15%