Držač pločice za odrezivanje YTER 1212K-2D40-T15, YG-1
- Metal-Kovis
- Webshop
- Rezni alat
- Držači pločica za tokarenje
- Za odrezivanje i izradu utora
- Odrezivanje
Raspoloživost
Smjer: Desni
CW = 2mm
CDX = 15mm
H = 12mm
B = 12mm
WF =11.1mm
LF = 125mm
Dostupnost
| Samobor | Dostupno |
| Otok Samoborski | Nedostupno |
| Sveta Nedelja - Obrtnička | Nedostupno |
| Sveta Nedelja - Franje Tuđmana | Nedostupno |
| Prelog | Nedostupno |
Kategorije:
Rezni alat Držači pločica za tokarenje Za odrezivanje i izradu utora Odrezivanje
Brand:
YG-1
Poveznice:
yte yg-1-25 yg-1 yg vanjski tdy2 tdp2 tdn2 td.2 t15 k držači pločice za odrezivanje desni bez hlađenja 2d40 2d 2 mm 15 mm 125 mm 1212k 1212
Brand:
YG-1