Tokarski stroj CS6266Cx2000, 105 mm
Raspoloživost
Tokarski stroj CS6266C × 2000
Opis stroja
- Model: CS6266C × 2000
- Digitalno očitanje: SINO SDS6-3VA, 3 osi
- Maks. promjer tokarenja iznad postelje: Ø660 mm
- Maks. duljina obratka: 2000 mm
- Prolaz kroz vreteno: Ø105 mm
- Glavni motor: 7,5 kW / 10 HP
- Neto masa stroja: 2600 kg
Oprema stroja
- Stezna glava
- Digitalno očitanje SINO SDS6-3VA, 3 osi
- Multifix s 4 držača
- Lineta pomična i nepomična
- Plan ploča s 4 nezavisne pakne
- Nožna kočnica
- Radno svjetlo
- Sustav za rashladnu tekućinu
- Motor za brzi uzdužni i poprečni posmak
- Zaštita za glavu, Multifix i špindle
Tehničke specifikacije
| Stavka | Specifikacija za CS6266C × 2000 |
|---|---|
| Model | CS6266C |
| Tip / oznaka | CS26"GC |
| Maks. promjer tokarenja iznad postelje | Ø660 mm |
| Maks. promjer tokarenja iznad suporta | Ø420 mm |
| Maks. promjer tokarenja u gap otvoru | Ø870 mm |
| Efektivna duljina u gap otvoru | 240 mm |
| Maks. duljina obratka | 2000 mm |
| Maks. duljina tokarenja | 1950 mm |
| Prolaz kroz vreteno | Ø105 mm |
| Promjer i konus otvora vretena | Ø113 mm, konus 1:20 |
| Nos vretena | Cam lock type |
| Brzine vretena | 12 stupnjeva, 36–1600 o/min |
| Uzdužni posmaci | 65 vrsta, 0,063–2,52 mm/okr |
| Poprečni posmaci | 65 vrsta, 0,027–1,07 mm/okr |
| Metrički navoji | 1–14 mm, 22 vrste |
| Inčni navoji | 28–2 TPI, 25 vrsta |
| Modulni navoji | 0,5–7 mm, 18 vrsta |
| D.P. navoji | 56–4 DP, 24 vrste |
| Brzi uzdužni hod | 4,5 m/min na 50 Hz / 5,4 m/min na 60 Hz |
| Brzi poprečni hod | 1,9 m/min na 50 Hz / 2,3 m/min na 60 Hz |
| Korak vodećeg vretena | 12 mm |
| Visina od osovine vretena do oslonca alata | 28 mm |
| Presjek alata | 25 × 25 mm |
| Zakretanje četverostrukog nosača alata | ±90° |
| Maks. hod gornjeg suporta | 145 mm |
| Maks. hod poprečnog suporta | 310 mm |
| Promjer pinole konjića | 75 mm |
| Konus pinole konjića | MT No. 5 |
| Maks. hod pinole | 150 mm |
| Poprečno pomicanje konjića | ±15 mm |
| Glavni motor | Y132M, 7,5 kW / 10 HP, 1450 o/min na 50 Hz |
| Motor brzog hoda | 2AOS 5634, 300 W / 0,4 HP, 1360 o/min na 50 Hz |
| Pumpa rashladne tekućine | AOB-25, 120 W / 0,16 HP, 50 L/min |
| Klinasti remen | B2464, 4 komada |
| Neto masa stroja | 2600 kg |
| Dimenzije stroja D × Š × V | 3632 × 975 × 1450 mm |
Dostupnost
| Samobor | Dostupno |
| Otok Samoborski | Nedostupno |
| Sveta Nedelja - Obrtnička | Nedostupno |
| Sveta Nedelja - Franje Tuđmana | Nedostupno |
| Prelog | Nedostupno |
NAPOMENA
Metal-Kovis d.o.o. ne garantira da su cijene, raspoloživost i opisi proizvoda točni, kao ni da fotografije odgovaraju njihovom stvarnom izgledu.
Metal-Kovis d.o.o. ne garantira da su cijene, raspoloživost i opisi proizvoda točni, kao ni da fotografije odgovaraju njihovom stvarnom izgledu.