Svrdlo YGSP3-15S20F045-05 fi 15 mm, YG-1
- Metal-Kovis
- Webshop
- Rezni alat
- Svrdla
- Svrdla s pločicama
Raspoloživost
Za pločicu SPMX 050204
Dostupnost
| Samobor | Nedostupno |
| Otok Samoborski | Nedostupno |
| Sveta Nedelja - Obrtnička | Nedostupno |
| Sveta Nedelja - Franje Tuđmana | Nedostupno |
| Prelog | Nedostupno |
Kategorije:
Rezni alat Svrdla Svrdla s pločicama
Brand:
YG-1
Poveznice:
yg-1-25 yg-1 yg svrdla s pločicama spmx 050204 spmx ø15 mm 45 mm 15s20f045-05 113 mm 050204
Brand:
YG-1