Svrdlo s pločicama Ø22 mm, YGWC3-22S25F066-04, YG-1
- Metal-Kovis
- Webshop
- Rezni alat
- Svrdla
- Svrdla s pločicama
Raspoloživost
- Za pločicu WCMX 0400208
Dostupnost
| Samobor | Nedostupno |
| Otok Samoborski | Nedostupno |
| Sveta Nedelja - Obrtnička | Nedostupno |
| Sveta Nedelja - Franje Tuđmana | Nedostupno |
| Prelog | Nedostupno |
Kategorije:
Rezni alat Svrdla Svrdla s pločicama
Brand:
YG-1
Poveznice:
ygwc3 ygwc yg-1-25 yg-1 yg drill wcmx yg wcmx 040208 wcmx svrdla s pločicama ø22 mm ø 22,00 ø 66 mm 22,00 mm 22 mm 22 144 mm 040208
Brand:
YG-1