Držač pločice za odrezivanje YTER 2525-5T25-C, YG-1
- Metal-Kovis
- Webshop
- Rezni alat
- Držači pločica za tokarenje
- Za odrezivanje i izradu utora
- Odrezivanje
Raspoloživost
Dostupnost
| Samobor | Nedostupno |
| Otok Samoborski | Nedostupno |
| Sveta Nedelja - Obrtnička | Nedostupno |
| Sveta Nedelja - Franje Tuđmana | Nedostupno |
| Prelog | Nedostupno |
Kategorije:
Rezni alat Držači pločica za tokarenje Za odrezivanje i izradu utora Odrezivanje
Brand:
YG-1
Poveznice:
yte yg-1 yg vanjski tdy5 tdp5 tdn5 td.5 sa hlađenjem držači pločice za odrezivanje desni 5t 5 mm 25 mm 150 mm
Brand:
YG-1