Držač odrezni YTER 2525-4T20, YG-1
- Metal-Kovis
- Webshop
- Rezni alat
- Držači pločica za tokarenje
- Za odrezivanje i izradu utora
- Odrezivanje
Raspoloživost
Dostupnost
| Samobor | Dostupno |
| Otok Samoborski | Nedostupno |
| Sveta Nedelja - Obrtnička | Nedostupno |
| Sveta Nedelja - Franje Tuđmana | Nedostupno |
| Prelog | Nedostupno |
Kategorije:
Rezni alat Držači pločica za tokarenje Za odrezivanje i izradu utora Odrezivanje
Brand:
YG-1
Poveznice:
yte yg-1-25 yg-1 yg vanjski tdy4 tdp4 tdn4 td.4 držači pločice za odrezivanje desni bez hlađenja 4t 4 mm 2525 20 mm 150 mm
Brand:
YG-1